Для дому
Для бізнесу

Внесені зміни в договори та комерційні пропозиції щодо постачання електроенергії

З 01.07.2019 р., згідно з вимогами Закону України «Про ринок електричної енергії», має розпочати функціонування новий ринок електричної енергії.

Вводяться в дію Правила ринку і Правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджені постановами НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 307 та № 308.

Пунктами 3.1.1 та 3.2.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312, передбачена необхідність інформування споживачів про зміну умов договорів.

З метою підготовки до роботи в умовах нового ринку електричної енергії, Постачальник електричної енергії ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє про внесення змін до укладених договорів про постачання електричної енергії споживачу.

З 01 липня 2019 року набувають чинності:

  1. Зміни в публічному Договорі про постачання електричної енергії споживачу (за вільними цінами).
  2. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Побутова».
  3. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Універсальна».
  4. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Бюджет».
  5. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Бюджет 100».
  6. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Базова».

Для клієнтів, які не є споживачами універсальних послуг та мають індивідуальні (не публічні) комерційні пропозиції (далі – ІКП), в залежності від порядку оплати, передбаченого діючими комерційними пропозиціями, вводиться ІКП «Періодична» (для клієнтів, у яких порядок оплати передбачає оплату авансових та планових платежів). У клієнтів ІКП застосовуються умови публічної Комерційної пропозиції «Базова», крім умов, вказаних нижче, що передбачені діючими комерційними пропозиціями та продовжують свою дію і після 01.07.2019 р., а саме – в частині:

1) порядку та термінів оплати;
2) способу оплати послуг з розподілу/передачі електроенергії;
3) ціни додаткових послуг, пов’язаних із постачанням електроенергії.

Тарифи на електроенергію для населення з 1 липня 2019 року НЕ змінюються!

У відповідності до п. 3.1.1. ПРРЕЕ, ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє, що, у разі незгоди Споживача з новими умовами Договору, в тому числі – комерційних пропозицій, він має право на дострокове розірвання Договору, без застосування штрафної санкції за дострокове розірвання договору), про що Споживач має направити письмове повідомлення Постачальнику до 25.06.2019 р.

Якщо Споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-денного строку з дати інформування Постачальником про внесення змін у Договір, то вважається, що Споживач погоджується отримувати електричну енергію згідно з новими умовами Договору з відповідними змінами.

Важливо! Згода клієнта зі змінами не потребує оформлення додаткових документів та надає право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї.