Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для юридичних осіб)

Усі споживачі електроенергії, крім побутових і малих непобутових*, повинні обрати електропостачальника. Такі правила передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії». Щоб постачання електроенергії для вашого підприємства було безперервним, вам потрібно укласти договір з новим постачальником у грудні 2018 року.

Щоб приєднатися до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги», ви можете обрати один із наступних способів:

  • подати відповідну заяву-приєднання до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» з обранням комерційної пропозиції для вашого підприємства
  • укласти з ним договір у письмовій формі

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
У зв’язку зі стабілізацією цінових параметрів, що склалися на ринку електричної енергії після 01.07.2019 р., постачальник «Донецькі енергетичні послуги» вніс корективи до комерційної пропозиції «БАЗОВА» у частині розрахунку вартості електричної енергії у бік зменшення. Завдяки цьому клієнти за вільними цінами  отримали більш вигідні умови, значного зростання цін на електроенергію не відбулося.

Постачальник «Донецькі енергетичні послуги» і надалі відслідковуватиме усі тенденції на ринку електричної енергії, аби забезпечити найбільш сприятливі умови електропостачання для клієнтів. 

Звертаємо увагу, що, згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії, діє спрощена процедура приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Ви можете приєднатися до договору одним із таких способів:

  • продовжувати споживати електроенергію в звичайному режимі
  • оплатити рахунок за послуги з розподілу
  • підписати і направити заяву-приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії з АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»

*Малі непобутові споживачі — це споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт (але до 31 грудня 2020 року— 150 кВт).

Малі непобутові споживачі

Малі непобутові споживачі мають право обрати електропостачальника чи просто приєднатися до договору постачальника універсальної послуги. Тарифи постачальника універсальної послуги затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Електропостачальник ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» постачає електроенергію, в тому числі, як постачальник універсальної послуги.

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для малих непобутових клієнтів:

Шановні клієнти!
Зверніть увагу: з 01.07.2019 р. набуває чинності нова Комерційна пропозиція «Універсальна». Вона є дійсною для клієнтів, що укладають договори після 10.06.2019 р.

Бюджетним організаціям

Відповідно до змін, внесених Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII до статті 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово, на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності. У зазначений період на бюджетні установи поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.

Щоб приєднатись до договору постачання електроенергії постачальником універсальних послуг достатньо надати підписану заяву-приєднання та/або продовжувати споживати електроенергію та/або сплатити рахунок від ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ». 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”, розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших товарів вартістю не більш як 100 тис. гривень.

  • Бюджетним організаціям з річним споживанням понад 100 тис. грн.

Шановні клієнти!
Зверніть увагу: з 01.07.2019 р. набуває чинності нова Комерційна пропозиція «Бюджет 100». Вона є дійсною для клієнтів, що укладають договори після 10.06.2019 р.

Порядок проведення коригування прогнозних обсягів споживання електричної енергії

Умовами договору на постачання електроенергії передбачено надання споживачами прогнозних обсягів постачання електроенергії на відповідний рік (період) помісячно.

 Прогнозні обсяги споживання можуть бути скориговані шляхом звернення клієнта до постачальника з заявою про коригування обсягів постачання електроенергії:

  • для клієнтів за вільними цінами – у термін не пізніше 13-го числа (включно) календарного місяця в поточному розрахунковому періоді;
  • для клієнтів універсальної послуги – в термін не пізніше 23-го числа (включно) календарного місяця в поточному розрахунковому періоді.

Умовами для коригування у бік збільшення прогнозних величин споживання є оплата додатково необхідного клієнтові обсягу електроенергії.

Умовами для коригування у бік зменшення прогнозних величин споживання є виконання клієнтом зобов’язань за договором на дату звернення за коригуванням.