Для дому
Для бізнесу

Особистий кабінет (для юридичних осіб)

Шановні клієнти, будь ласка, зверніть увагу!

Особистий кабінет компанії Донецькі енергетичні послуги буде відкритий наприкінці січня.

За допомогою даного сервісу ви маєте можливість швидко та легко:

  • самостійно здійснювати нарахування обсягів спожитої електроенергії;
  • підписувати акти прийому-передачі товарної продукції в режимі онлайн;
  • завантажувати і підписувати розрахункові документи на оплату спожитої електроенергії.

Окремо наголошуємо, що розрахунки за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року, здійснюються в Особистому кабінеті ДТЕК Донецькі електромережі http://www.donetskoblenergo.dn.ua. За електроенергію, спожиту після 01 січня 2019 року, ви матимете можливість розрахуватися вже тут, в Особистому кабінеті ТОВ «Донецькі енергетичні послуги». Для входу в кабінет користуйтесь тими ж логіном і паролем, які були у вас раніше. Зміна пароля доступна в будь-який час безпосередньо в Особистому кабінеті.

Якщо станом на 31 грудня 2018 року у вас була сформована переплата, її було повернуто шляхом перерахунку грошей і зараховано на ваш особовий рахунок у компанії Донецькі енергетичні послуги.

Такі зміни обумовлені тим, що в Україні стартував перший етап реформи ринку електроенергії. Відтепер енергопослуги клієнтам надають різні, незалежні одна від одної компанії, – оператор системи розподілу і компанія-постачальник.

Донецькі енергетичні послуги є визначеним державою єдиним постачальником універсальної послуги на території Донецької області, до функцій якого належать постачання електроенергії споживачам, обслуговування клієнтів із питань нарахувань та розрахунків вартості й умов оплати, коректності розрахунків за електроенергію, надання клієнтам додаткових послуг, наприклад, з енергоефективності.

ДТЕК Донецькі електромережі як оператор системи розподілу у Донецькій області відповідає за якість і надійність електропостачання, керує системою розподілу, експлуатує та ремонтує лінії електропередач, підстанції та інші енергооб’єкти, здійснює приєднання, підключення і відключення від системи розподілу (ліній), встановлює лічильники електроенергії та фіксує їхні показники.