Для дому
Для бізнесу

На Донеччині важливий соціальний об’єкт заборгував 188 тис. грн. за електроенергію

Маріуполь, 27 травня 2019 року

КП «Мирком» заборгувало за спожиту у березні і квітні електроенергію. При цьому від стабільної роботи підприємства залежить забезпечення життєдіяльності смт Миронівське Бахмутського району.

Здійснити оплату КП «Мирком» мало ще 8 травня. Керівництво підприємства надало гарантію оплати до 5 червня, тож, враховуючи цей факт, і, особливо, соціальну значущість споживача, серед об’єктів якого свердловини питної води, каналізаційні насосні станції, очисні споруди, вуличне освітлення, освітлення під’їздів багатоквартирних будинків, «Донецькі енергетичні послуги» продовжили постачання електроенергії боржникові. Компанія закликає керівництво КП «Мирком» виконати взяті зобов’язання і розрахуватися за спожиті послуги. У випадку несплати «Донецькі енергетичні послуги» будуть вимушені припинити безоплатне кредитування клієнта.

Повідомлення з закликом розрахуватися за електроенергію отримали й інші юридичні споживачі, що мають заборгованість. Серед них КП «ЖВГ Очеретинської селищної ради», що забезпечує питною водою об’єкти у двох районах області, УК «Ладіс» у Краматорську та інші.