Для дому
Для бізнесу

Мешканці Донеччини споживають менше електроенергії, ніж в середньому по Україні

Кожен побутовий клієнт «Донецьких енергетичних послуг» тепер може порівняти обсяги власного споживання електроенергії із середнім по країні та області.

НКРЕКП оприлюднила дані про те, скільки електроенергії в середньому споживали українці у 2018 році. Згідно з цією інформацією, одне домогосподарство використовувало 164 кВт∙год на місяць. Водночас у Донецькій області побутові клієнти в середньому споживали менше електроенергії, – 159 кВт∙год на місяць. Втім, за даними НКРЕКП, споживання електроенергії у регіоні населенням з електроопаленням перевищувало середню цифру по Україні (990 кВт∙год у порівнянні з 975 кВт∙год на місяць).

Ключова статистична інформація про послуги у сфері енергетики уже розміщена на сайті «Донецьких енергетичних послуг», крім того, з даними про середнє споживання електроенергії кожен мешканець області може ознайомитися персонально у додатках до платіжок за квітень, які надходять побутовим клієнтам у травні.

«Забезпечення відкритості інформації про рівень енергоспоживання – це не просто виконання вимог законодавства, а ще й привід для споживача замислитися про більш раціональне використання електроенергії вдома без обмежень у комфорті, – каже директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін. – Завдяки використанню енергоефективних побутових приладів, багатозонного лічильника та «нічного» тарифу, LED-ламп та смарт-розеток родина може заощаджувати до 50% витрат на електроенергію. При цьому підвищення енергоефективності кожного – це внесок в енергонезалежність всієї країни».

За додатковою інформацією представники ЗМІ можуть звертатися на адресу: PR@dey.com.ua.