Для дому
Для бізнесу

Квартирно-експлуатаційний відділ міста Луганськ Міністерства оборони України заборгував за електроенергію понад 10 млн грн

«Донецькі енергетичні послуги» закликають Квартирно-експлуатаційний відділ міста Луганськ Міністерства оборони України терміново погасити заборгованість. Бюджетна установа є платником за договорами на постачання електроенергії для об’єктів Міністерства оборони України, серед яких обласний військовий комісаріат і ряд військових частин на Донеччині.

Від початку року Квартирно-експлуатаційний відділ міста Луганськ Міністерства оборони України накопичив більш ніж 10 млн грн боргу. «Донецькі енергетичні послуги» неодноразово зверталися до керівництва установи, що відповідає за забезпечення об’єктів Міністерства оборони, з закликом виконати взяті фінансові зобов’язання. Компанія-постачальник в черговий раз звертає увагу клієнта на необхідність терміново сплатити за спожиту електроенергію та запобігти таким чином можливому припиненню електропостачання.

«Донецькі енергетичні послуги» дякують усім юридичним споживачам, які своєчасно сплачують за електроенергію та оперативно реагують на звернення постачальника. Виконання умов договору, регулярна оплата спожитої електроенергії, використання енергоефективних технологій – запорука надійного електропостачання і, відповідно, стабільної роботи установи чи підприємства.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» підключення та відключення споживачів до мережі здійснює оператор системи розподілу. Постачальник електроенергії «Донецькі енергетичні послуги» проводить розрахунки, нарахування, а також реалізує продукти та сервіси з енергоефективності.

За додатковою інформацією представники ЗМІ можуть звертатися за адресою: PR@dey.com.ua.