Для дому
Для бізнесу

КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради» заборгувало за електроенергію понад півмільйона гривень

Маріуполь, 21 травня 2019

«Донецькі енергетичні послуги» звертають увагу керівництва комунального підприємства на необхідність терміново виконати взяті фінансові зобов’язання. Раніше постачальник направив до КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради» відповідне звернення.

Станом на 21 травня КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради» заборгувало понад 577 тисяч гривень за спожиту в квітні електроенергію. «Донецькі енергетичні послуги» у черговий раз закликають керівництво підприємства, що відповідає за забезпечення належних умов у близько 600 багатоквартирних будинках і 2 гуртожитках, терміново сплатити рахунок.

Нагадаємо, у випадку заборгованості споживача законодавством передбачено право постачальника звернутися до оператора системи розподілу для припинення розподілу електроенергії.

«Донецькі енергетичні послуги» постачають електроенергію більш ніж 20 тисячам юридичних клієнтів. Компанія закликає споживачів дотримуватися платіжної дисципліни та виконувати фінансові зобов’язання відповідно до укладених договорів. В умовах нового ринку це є важливою умовою для надійного та безперебійного електропостачання.