Для дому
Для бізнесу

Історія компанії

ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» – постачальник електричної енергії та сервісів з підвищення енергоефективності з великим досвідом.

 • Січень 1930 року. Постановою Ради праці і оборони СРСР організований державний промисловий трест загальносоюзного значення для виробництва, розподілу і збуту електричної енергії — «Об’єднання державних електричних станцій Донецького кам’яно-вугільного басейну «Донбассток».
 • 1931 рік. Трест перейменовано на районне управління «Доненерго», 1943 року — на районне енергетичне управління«Донбасенерго», 1976 року — на виробниче енергетичне об’єднання «Донбасенерго».
 • 1995 рік. Відповідно до Указу президента України від 04.04.95 №282/95 створена державна акціонерна енергопостачальна компанія «Донецькобленерго», з 1998 року — ВАТ«Донецькобленерго».
 • Січень 2012 року. ВАТ«Донецькобленерго» увійшло до складу компанії ДТЕК.
 • 23 травня 2018 року. Замість назви ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» була зареєстрована нова — АТ «ДТЕК Донецькі електромережі».

  Таке перейменування було першим етапом підготовки до поділу (анбандлінгу) обленерго на дві компанії:
  — оператора системи розподілу
  — постачальника електроенергії

  Ці зміни були необхідні для трансформації обленерго в сучасні компанії зі стандартами роботи європейського зразка.
 • Наприкінці 2018 року така трансформація була завершена і, відповідно до вимог Закону «Про ринок електричної енергії», компанія з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» розділилася на дві компанії, одна з яких тепер займається розподілом електроенергії та є оператором системи розподілу, а інша – постачанням електроенергії та обслуговуванням клієнтів і є електропостачальником.

Відтепер ДТЕК Донецькі електромережі виконує функцію розподілу електроенергії та експлуатації електромереж.

Нова ж компанія ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»:

 • продає електроенергію та забезпечує розрахунки
 • надає клієнтам інформацію та консультує щодо споживання електроенергії
 • реалізує сервіси та продукти з підвищення енергоефективності
 • надає інші додаткові послуги для комфортного енергоспоживання

ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» забезпечує високі стандарти якості продуктів і послуг. Для нас важливо, щоб співпраця із нашою компанією була для вас корисною, комфортною та ефективною.

Ми використовуємо наші професійні знання і багаторічний досвід роботи на ринку для того, щоб надавати кваліфікований та якісний сервіс та підтримку з питань енергоспоживання та енергоефективності  нашим  клієнтам.

ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» чітко дотримується законодавчих норм і гарантує чіткість і чесність у розрахунках.

Відтак, Донецькі енергетичні послуги – це досвідчений постачальник електроенергії та провайдер продуктів і сервісів з підвищення енергоефективності.