Для дому
Для бізнесу

«Донецькі енергетичні послуги» розпочинають ремонт центрів обслуговування

Маріуполь, 4 вересня 2019

Постачальник «Донецькі енергетичні послуги» піклується про те, щоб клієнти, які відвідують центри обслуговування, почувались максимально комфортно. Тому компанія анонсує масштабне оновлення приміщень, які відвідують клієнти для вирішення питань щодо електропостачання та отримання послуг з енергозбереження. Протягом року компанія планує оновити всі центри обслуговування у Донецькій області.

Перша черга оновлення розпочнеться вже з 6  вересня з Маріупольського  центру обслуговування на просп. Металургів, 213. До листопада  на час проведення робіт клієнти можуть звертатися до інших центрів.

Побутові клієнти можуть отримати послуги у центрах на бул. Шевченко, 62  або на вул. Пашковського, 5.

Юридичні клієнти можуть звертатися до центру на бул. Шевченка, 62.

Додаткову інформацію можна буде отримати протягом вересня у спеціалістів Маріупольських центрів обслуговування, через Facebook та у контакт-центрі «Донецьких енергетичних послуг» за телефонами  (067) 6-526-00, (0629) 52 60 00.

«Ми прагнемо, щоб наші клієнти отримували послуги у комфортних центрах європейського рівня. Ми завбачливо повідомляємо про ремонти та піклуємося, щоб мінімізувати тимчасові незручності під час оновлення. Більшість питань щодо споживання електроенергії можна вирішити дистанційно в Особистому кабінеті або зателефонувавши до контакт-центру. Цими сервісами активно користуються більше половини наших клієнтів», – сказав директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

За додатковою інформацією представники ЗМІ можуть звертатися за адресою: PR@dey.com.ua.