Для дому
Для бізнесу

Останні новини

КП «Донкомунгосп» закликають сплатити за електроенергію

КП «Донкомунгосп» не сплатило за електроенергію майже 130 тисяч гривень. Гарантій погашення боргу компанія-постачальник не отримала. «Донецькі енергетичні послуги» попередили про заборгованість соціально важливого підприємства органи місцевої влади.

17.10.2019
БІЛЬШЕ

Як переоформити особовий рахунок на нового власника?

Спеціалісти «Донецьких енергетичних послуг» розповіли, як переоформити особовий рахунок після зміни власника житла та у яких випадках звертатися до центрів обслуговування клієнтів.

15.10.2019
БІЛЬШЕ

Скільки електроенергії споживають обігрівачі?

За прогнозами синоптиків, температура повітря на Донеччині протягом місяця знизиться вночі до +1, можливі заморозки. Чимало людей у таких умовах вмикають електрообігрівачі, теплі підлоги та кондиціонери. «Донецькі енергетичні послуги» радять, як заощаджувати на електроенергії та не мерзнути восени та взимку у власній оселі.

10.10.2019
БІЛЬШЕ

У жовтні мешканці Донеччини отримають платіжки за електроенергію з новими реквізитами

Відтепер у платіжках за електроенергію рахунок отримувача коштів буде вказано за новим стандартом IBAN. Це міжнародний формат платежів, на який переходять усі банки України. Тепер у реквізитах замість номеру рахунку та коду банку (МФО) буде вказаний лише номер рахунку з 29 знаків (літер та цифр).

07.10.2019
БІЛЬШЕ
ВСІ НОВИНИ
Опитування
Яким чином вам найзручніше оплачувати спожиту електроенергію?