Для дому
Для бізнесу

Останні новини

Субсидію призначатимуть у разі своєчасної оплати за електроенергію

«Донецькі енергетичні послуги» піклуються, аби жителі області без зайвих клопотів могли оформити субсидію. Постачальник нагадує: для отримання соціальної допомоги важливо регулярно сплачувати рахунки за електроенергію.

20.08.2019
БІЛЬШЕ

«Донецькі енергетичні послуги» закликають тролейбусне управління у Слов’янську сплатити за електроенергію

Постачальник «Донецькі енергетичні послуги» піклується про надійне забезпечення клієнтів електроенергією, що залежить від своєчасної оплати за енергоресурс. Тролейбусне управління у Слов’янську не сплачує рахунки, тому може бути відключене від електропостачання.

19.08.2019
БІЛЬШЕ

Як пережити спеку і заощадити на електроенергії

Зазвичай саме на серпень припадає літній пік споживання клієнтами електроенергії. 2019-ий, за прогнозами синоптиків, не стане виключенням: температура на Донеччині у деякі дні підвищуватиметься до +30, відповідно, і офіси, і домівки охолоджуватимуть кондиціонери. «Донецькі енергетичні послуги» підготували поради, як влітку почуватися добре, навіть якщо ви не у відпустці.

14.08.2019
БІЛЬШЕ

На що звернути увагу в платіжці за електроенергію в серпні

«Донецькі енергетичні послуги» забезпечують кожного клієнта детальною інформацією про нарахування та оплату за спожиту електроенергію. Необхідні дані щодо формування рахунків можна побачити в Особистому кабінеті на сайті постачальника та у платіжках, що надходять до поштових скриньок.

12.08.2019
БІЛЬШЕ
ВСІ НОВИНИ
Опитування
Яким чином вам найзручніше оплачувати спожиту електроенергію?