Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для побутових і малих непобутових клієнтів)

Побутові та малі непобутові споживачі мають право обрати електропостачальника чи просто приєднатися до договору постачальника універсальної послуги. Тарифи постачальника універсальної послуги затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Електропостачальник ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» постачає електроенергію, в тому числі, як постачальник універсальної послуги.

Побутові споживачі електричної енергії на території Донецької області разом із платіжками отримали й заяви-приєднання до договору про постачання.

Для приєднання до публічних договорів про надання послуг з розподілу та постачання електроенергії побутовим клієнтам достатньо просто у звичному режимі продовжити споживати електроенергію та сплачувати рахунки за спожиту електроенергію. Заяви-приєднання про укладення договорів не обов’язково підписувати і відправляти за вказаною адресою. Також не треба окремо телефонувати до кол-центрів або займати черги в центрах обслуговування, щоб стати клієнтом ТОВ «Донецькі енергетичні послуги».

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для побутових клієнтів:

  • Договір про постачання електричної енергії
  • комерційна пропозиція для фізосіб, які споживають електричну енергію для побутових потреб
  • заява-приєднання до Договору про постачання електричної енергії побутовому споживачу

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для малих непобутових клієнтів:

  • Договір про постачання електричної енергії
  • комерційна пропозиція для малих непобутових споживачів
  • заява-приєднання до Договору про постачання електричної енергії для малих непобутових споживачів, які споживають електричну енергію для потреб професійної та підприємницької діяльності

Згідно з розділом 9 ПРРЕЕ, споживач має право достроково змінити постачальника, без сплати штрафних санкцій, у разі повідомлення діючого постачальника про свій намір не менше ніж за 21 день до закінчення розрахункового періоду, вказавши дату або період зміни, в які буде відбуватись така зміна.