Для дому
Для бізнесу

Укласти договір (для юридичних осіб)

Усі споживачі електроенергії, крім побутових і малих непобутових*, повинні обрати електропостачальника. Такі правила передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії». Щоб постачання електроенергії для вашого підприємства було безперервним, вам потрібно укласти договір з новим постачальником у грудні 2018 року.

Щоб приєднатися до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги», ви можете обрати один із наступних способів:

  • подати відповідну заяву-приєднання до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» з обранням комерційної пропозиції для вашого підприємства
  • укласти з ним договір у письмовій формі

Звертаємо увагу, що, згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії, діє спрощена процедура приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Ви можете приєднатися до договору одним із таких способів:

  • продовжувати споживати електроенергію в звичайному режимі
  • оплатити рахунок за послуги з розподілу
  • підписати і направити заяву-приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії з АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»

*Малі непобутові споживачі — це споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт (але до 31 грудня 2020 року— 150 кВт).

Малі непобутові споживачі

Малі непобутові споживачі мають право обрати електропостачальника чи просто приєднатися до договору постачальника універсальної послуги. Тарифи постачальника універсальної послуги затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Електропостачальник ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» постачає електроенергію, в тому числі, як постачальник універсальної послуги.

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для малих непобутових клієнтів: