Для дому
Для бізнесу

Про субсидію: чому важливо своєчасно сплачувати за електроенергію

«Донецькі енергетичні послуги» нагадують клієнтам: заборгованість за спожиту електроенергію може призвести до втрати субсидії для відшкодування витрат на всі комунальні послуги.

На запити органів соціального захисту населення компанія-постачальник «Донецькі енергетичні послуги» за підсумками опалювального сезону надає інформацію про прострочену заборгованість. Наявність заборгованості понад місяць у розмірі більш ніж 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) може стати підставою для відмови у призначенні субсидії на наступний опалювальний сезон. Щоб зберегти виплати від держави, клієнтові варто погасити заборгованість. 

«Донецькі енергетичні послуги» рекомендують своєчасно сплачувати за спожиту електроенергію, при цьому немає необхідності чекати, поки у поштову скриньку принесуть платіжку, – каже директор компанії Олександр Северін. – Інтернет-користувачам просто й легко проводити розрахунок в Особистому кабінеті. В онлайн-сервісі на сайті «Донецьких енергетичних послуг» можна обрати варіант оплати без комісії, відслідкувати історію нарахувань, передати показники лічильника, отримати консультацію тощо».

Розрахуватися за спожиту електроенергію можна і в терміналах самообслуговування та платіжних онлайн-сервісах, а також за допомогою інтернет-банкінга. В останньому випадку необхідно впевнитися, що в шаблоні вказано реквізити «Донецьких енергетичних послуг». Приймають платежі і в відділеннях банків і Укрпошти – при цьому слід перевірити, що касир проводить розрахунок коректно, щоб уникнути переведення коштів на рахунок попереднього постачальника електроенергії.