Для дому
Для бізнесу

Повідомлення про встановлення (формування) тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», від 05.10.2018 р.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» – суб’єкт господарювання, створений у результаті здійснення заходів з відокремлення згідно з пунктом 13 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок електричної енергії».

Довідково: Прикінцевими та перехідними положеннями вищезазначеного Закону передбачено, що оператор системи розподілу, кількість приєднаних споживачів до системи розподілу якого перевищує 100 тисяч, повинен вжити заходів для відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії шляхом створення електропостачальника, який упродовж двох років з дня отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії виконує функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території, яка визначається як область, місто Київ, на якій до відокремлення провадив свою діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом вертикально інтегрований суб’єкт господарювання.

Постановою НКРЕКП від 14.06.2018 № 429 ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» видано ліцензію з постачання електричної енергії споживачам.

Детальна інформація щодо виконання заходів зі створення постачальника універсальних послуг та території Донецької області наведена за посиланням – http://www.nerc.gov.ua/?news=7842

Універсальні послуги на цій території надаватимуться ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» виключно побутовим та малим непобутовим споживачам (суб’єктам малого підприємництва, електроустановки якого приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1 кВ, які купують електричну енергію для власного споживання).

З метою виконання зобов’язання щодо надання універсальної послуги з 01.12.2018 ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» має намір звернутися до НКРЕКП з заявою щодо встановлення тарифів.

Відповідно до встановленого порядку, для встановлення тарифів ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» необхідно провести відкриті обговорення питання щодо встановлення тарифу відповідно по постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

У зв’язку з цим Товариством підготовлено проект розрахункового рівня тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.

До прогнозованих витрат (прогнозованого необхідного доходу) постачальника включені витрати, що необхідні для належного виконання зобов’язань щодо надання універсальної послуги.

Запропонований рівень тарифу на послуги постачальника універсальної послуги становить 135,03 грн/МВт*год.

Зауваження та пропозиції стосовно тарифів приймаються до 15.10.2018 р. письмово на адресу:
87539, м. Маріуполь, бул. Шевченка, 62,
та в електронному вигляді на адресу TubolevaAF@dtek.com
з відміткою «Пропозиції структури тарифів».

Після прийняття та обробки зауважень та пропозицій 16.10.2018 р. о 12.00 год. за адресою м. Краматорськ, вул. Комерційна, 8 (зала для нарад Краматорського РЕМ) буде проведено відкриті обговорення з цього питання.

Реєстрація учасників з 11-00 до 11-50 год.