Для дому
Для бізнесу

Понад 20 тисяч українських родин використовують енергоефективні набори для зменшення витрат на електроенергію

Маріуполь, 4 березня 2019

Більше ніж 20 тисяч українських родин зменшують свої витрати на електроенергію за допомогою першого в Україні енергоефективного набору Розумний WATT. Близько третини всіх користувачів наборів – клієнти «Донецьких енергетичних послуг».

Набори Розумний WATT дозволяють скоротити до 50% сімейних витрат на електроенергію. У набір входить двозонний електролічильник з послугою швидкої установки «під ключ». Такий лічильник дозволяє сплачувати вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23 вечора до 7 ранку. Крім того, до набору входять енергоефективні LED-лампи та смарт-розетка з таймером, яка дозволяє автоматично вмикати/вимикати в заданий час енергоємні прилади – бойлери, електрообігрівачі, пральні машини.

Вартість наборів стартує від 2399 грн. Окупитися вони можуть уже протягом кількох місяців. Приблизну економію від користування набором кожен може розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора енергоефективності на сайті ДТЕК ЕСКО: https://dtek-esco.com/calc.

«Одне з завдань сучасного постачальника електроенергії, який турбується про комфорт своїх клієнтів – запровадження енергоефективних сервісів та послуг, – підкреслює директор компанії «Донецькі енергетичні послуги» Олександр Северін. – Тому наша компанія, окрім постачання електроенергії, безкоштовно консультує клієнтів з питань раціонального споживання електроенергії та пропонує енергоефективні набори у своїх центрах обслуговування клієнтів».

Крім того, кожен може в інтернеті сформувати свою конфігурацію набору Розумний WATT і замовити його на сайті https://dtek-esco.com. Також набір можна придбати в кредит від банку ПУМБ.