Для дому
Для бізнесу

9 тисяч мешканців Донбасу отримають платіжки з нарахуваннями за два місяці

Клієнти «Донецьких енергетичних послуг», які не одержали рахунки за електроенергію за січень 2019, отримають платіжки за лютий з перерахуванням за 2 місяці на підставі інформації про споживання, наданої оператором системи розподілу. Відповідно, у платіжках буде вказана сума до сплати за 2 місяці. Такі рахунки надійдуть близько 9 тис. мешканців Донецької області.

Показники лічильника, які споживачі передали через Особистий кабінет «Донецьких енергетичних послуг», компанія-постачальник передала відповідному операторові системи розподілу, до мереж якого підключено об’єкт споживача.

Нагадуємо, у разі виникнення питань з приводу вказаних у платіжці некоректних показників лічильника, незгоди з об’ємом споживання за розрахунковий місяць, споживачам слід звертатися до відповідного оператора системи розподілу.

У разі виникнення питань з приводу застосування  тарифів,  за якими здійснюється нарахування, або суми до сплати у платіжці, урахування пільг, клієнти можуть звертатися до компанії-постачальника електроенергії «Донецькі енергетичні послуги».

Звертаємо увагу, що більшість питань споживачі можуть вирішити дистанційно, без відвідування центрів обслуговування клієнтів, написавши в особисті повідомлення нашої Facebook-сторінки, в Особистому кабінеті на сайті http://dey.com.ua або за телефонами контакт-центру.